• Facebook
  • YouTube
Please select your page

Наказ про відновлення освітнього процесу

СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 279 ІМЕНІ

ПЕТРА ГРИГОРЕНКА М. КИЄВА

                                                  Н А К А З

19.11.2021                                             Київ                                         №_____

 

Про відновлення освітнього процесу

та дотримання протиепідемічних заходів

з метою запобігання захворюванню на COVID-19

учасниками освітнього процесу

 

 

       На виконання Протоколів Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 17.11.2021 № 75 від 18.11.2021 № 76, наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), наказу управління освіти Солом,янської РДА від 19.11.2021 №194:

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Відновити освітній процес в приміщенні закладу освіти з 22 листопада 2021 року для всіх учасників освітнього процесу.

2.Організацію освітнього процесу здійснювати з урахуванням рівня безпеки, що встановлюється розпорядчими документами Кабінету Міністрів України та/або Київської міської державної адміністрації.

3.Обмежити проведення масових заходів (нарад, зборів тощо) в приміщеннях закладу освіти.

4.Учасникам освітнього процесу:

4.1.Дотримуватися всіх обмежувальних протиепідемічних заходів.

4.2.Входити та перебувати у приміщеннях закладу лише за умови використання засобів індивідуального захисту (зокрема масок, що закривають ніс та рот). Засоби індивідуального захисту мають бути в наявності із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи.

4.3. Для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без засобів індивідуального захисту.

5. ПОНУРЕНКО О. І., заступнику директора з виховної роботи:

5.1. Змінити графік чергування класів по школі на 2 чверть.

6.Вчителям- предметникам:

6.1.Проводити опитування учнів щодо самопочуття та ознак респіраторних захворювань. (У разі виявлення ознак, учень одягає маску та має бути тимчасово ізольований в спеціально відведеному для цього приміщенні).

 

6.1.Після кожного навчального заняття проводити провітрювання класних приміщень.

7. Класним керівникам1-11 класів:

7.1. Провести батьківські збори, на яких обговорити правила перебування учнів 1-4 та 5-11 класів у приміщеннях закладу у період обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 (наявність в учнів 5-11 класів засобів індивідуального захисту із розрахунку 1 захисна маска на 3 години, змінного взуття тощо) в онлайн-режимі.

8. ЦВЕТКОВІЙ О. М., медичній сестрі школи:

8.1. Допускати до школи учасників освітнього процесу лише при наявності засобів індивідуального захисту.

8.2. У разі виявлення співробітника з підвищеною температурою тіла (понад 37,20С) або ознак гострого респіраторного захворювання не допускати до роботи з рекомендаціями звернутися за медичною допомогою до сімейного лікаря.

8.3. У разі виявлення учня з підвищеною температурою тіла (понад 37,20С) або ознак гострого респіраторного захворювання, інформувати батьків та спільно з ними вирішувати, чи скеровувати дитину до медичного закладу).

9.КОШУБІ О. А. заступнику директора з АГР:

9.1. Організувати роботу техперсоналу щодо належної підготовки приміщень закладу освіти до відновлення освітнього процесу та подальшої роботи відповідно режиму у період обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 .

10.Сторожам закладу освіти:

10.1. Обмежити доступ до закладу освіти осіб, крім осіб, які не досягли віку   18 років (гуртківців) та осіб на прийом до адміністрації школи, які мають негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до здійснення заходу (відвідування закладу); або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

 

 

Директор                                                        Лариса ДОРОШ

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

BUY NOW ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Забыли пароль? |  Забыли логин?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×