• Facebook
  • YouTube
Please select your page

Про організацію освітнього процесу в закладі освіти

СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 279 ІМЕНІ ПЕТРА ГРИГОРЕНКА М. КИЄВА

 

Н А К А З

 

11.03.2022                                           Київ                                         № _____/од

 

Про організацію освітнього процесу в закладі освіти

У зв’язку із введенням воєнного стану із 05 годин ЗО хвилин 24 лютого 2022 року строком на ЗО діб, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022, згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки України (лист від 25 лютого 2022 року № 1/3276-22), відповідно до листа Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.03.2022 року № 063- 1145

 

НАКАЗУЮ:

  1. 1.Тимчасово призупинити освітній процес у закладі освіти.
  2. 2.Класним керівникам:

2.1.      Довести до відома батьківської громадськості дану інформацію.

2.2.      Рекомендувати батькам за можливості, у разі доступу до інтернету навчання з використанням електронних ресурсів Всеукраїнської школи онлайн, використання матеріалів, розміщених на навчальних платформах дистанційної школи «Оптіма», телеуроків, інших матеріалів тощо.

2.3.          Рекомендувати батькам у разі зміни місце проживання за заявою одного з батьків переведення дитини на екстернатну, сімейну форми, навчання шляхом дистанційних технологій або долучення до навчання в ЗЗСО за місцем тимчасового перебування.

2.4.          Довести до відома батьків, чиї діти завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, повної загальної середньої освіти у 2021- 2022 році, про звільнення від проходження державної підсумкової атестації.

2.5.          Зібрати інформацію про місце перебування дітей та можливість долучитися до навчання шляхом дистанційних технологій до 14.03.2022 р..

  1. 3.ОСТРОЛУЦЬКІЙ Л.Ф., БОНДАРЕНКО Т.І., заступникам директора з навчальної роботи до 14.03.2022 р.:

3.1.      Уточнити інформацію щодо місця перебування працівників школи;

3.2.      Зібрати дані про технічні можливості ведення роботи шляхом дистанційних технологій(консультації);

3.3.      Провести моніторинг участі працівників у заходах та завданнях, що визначені військово-цивільною адміністрацією в умовах воєнного часу.

4. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

BUY NOW ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Забыли пароль? |  Забыли логин?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×