• Facebook
  • YouTube
Please select your page

Айкідо

 

фото1

«В Айкідо немає форм і немає схем. 

Рухи Айкідо – природні рухи. Його глибина безмірна і невичерпна»

«Світ завжди буде змінюватися,
але битви та війни не зможуть усіх нас знищити.
 Зараз нам потрібна техніка згоди,
а не техніка суперечок.
Зараз нам потрібна майстерність миру,
а не майстерність війни.

О'сенсей Моріхей Уесіба 
(Засновник Айкідо)

 

 

 
«Ай», перший ієрогліф – це гармонія, об’єднання,

«Кі», другий ієрогліф – душа, дух, енергія.

«До», третій символ означає «шлях» або «метод».

Айкідо означає «Шлях об’єднання з життєвою енергією».
Айкідо вважається найскладнішим із бойових мистецтв. Людина, що займається айкідо вдосконалює не лише тіло, але й дух і розум. В техніках Айкідо є набір прийомів самозахисту від найрізноманітніших видів зброї. І водночас – Айкідо являється самим етичним і самим «м’яким» із усіх видів єдиноборств.
Айкідо направлене на захист, а не на напад. Мета технік Айкідо - не нанесення травм, а нейтралізація і повний контроль над нападником.
Айкідо – прекрасний засіб фізичного розвитку.
Заняття Айкідо це перш за все спосіб спілкування між особистостями, спосіб взаємодіяти з супротивником який є партнером, а не ворогом. Айкідо виховує в дитині вміння виходити з конфліктних ситуацій, та якщо це необхідно - вміння постояти за себе.

Дитина почала займатися Айкідо.
Чим це заняття стане для неї - хвилинним захопленням чи справою всього життя - не знає ніхто. Відомо лише основне завдання батьків та вихователів - створити такі умови, в яких дитина зможе максимально реалізувати себе за допомогою Айкідо.

 

 фото2

Інструктор дитячих і дорослих груп клубу Айкідо «Кондей»

Павленко Юрій Володимирович, 4 Дан Айкідо Айкікай.

 

Займаються Айкідо діти всіх вікових груп по 2 рази на тиждень.


Всі батьки мріють, щоб їх дитина була сильною, впевненою, могла за себе постояти та була добре вихована. Кожна дитина прагне розвиватися і розкривати себе, спілкуватися з однолітками, вчитися та пізнавати нове. В заняттях Айкідо інтереси батьків та дітей співпадають.

Важливо розуміти, що в процесі занять дитини беруть участь троє.
1 - сама дитина: їй цікаво, вона енергійна і освоює нові горизонти, вона поки що не багато вміє, але впевнено йде вперед.
2 - вчитель (наставник): він разом з дітьми йде по шляху Айкідо, він виховує і дбає, він допомагає рости всім разом і кожній дитині окремо.
3 – батьки: найближчі для дитини люди - люди, яких вона дуже любить, і від яких залежить і вона сама, і її успіхи в Айкідо.
Тільки при наявності всіх трьох елементів, заняття Айкідо дають результат.

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

BUY NOW ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Забыли пароль? |  Забыли логин?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×