• Facebook
  • YouTube
Please select your page

Графік проведення дистанційних контрольних робіт

             Графік проведення дистанційних контрольних робіт

клас

Предмет 

Дата 

проведення

Орієнтовний 

час

Вчитель    

5-А

Укр. мова

Укр. літ.

Математика

Анг. мова 

18.05

14.05

25.05

21.04, 18, 

15, 22.05

13, 15, 19.05

11.00

11.00

10.00

12.00


12.00

Панченко С. В.


Стрільченко Г. М.

Бабкова Т. М.


Руда О. І.

5-Б

Математика

Англ.. мова

Укр. мова

Укр. літ.

29.04,21.05

27.04, 4, 12, 18.05

15.05

25.05

14.30

12.00

11.00

11.00

Гаджилова О. В.

Бабкова Т. М.

Семененко І. О.

Комісарук В. В.

5-В

Укр.мова

Укр. літ.

Математика

Англ. мова 

19.05,

15.05 

25.05

12, 14, 19, 21/05

11.00

11.00

10.00

12.00

Панченко С. В.


Стрільченко Г. М.

Примак І. Л.

6-А

Математика

Біологія 

Англ. мова


Укр. мова

Укр. літ

Рос. мова

Зарубіжна

Географія 

Рос. мова

30.04,21.05

7.05

13, 15, 19/05

27.04, 4, 12, 18/05

08.05

06.05

 19.05

14.05

06.05

10.04

14.30

12.00

11.00

11.00

10.00

11.00

13.00

11.00

11.00

Гаджилова О. В.

Журавель В. М.

Руда О. І.

Павлюк А. Б.

Зеленська Г. В.

Зеленська Г. В.

Понуренко О. І.

Семененко І. О.

Столяр С. В.

Шеремет О. Л.

6-Б

Математика

Англ.мова


Укр.мова

Укр. літ.

Рос. мова

Рос. мова

Зарубіжна 

Географія 

24.04,15 і 22/05

21.04, 6, 13, 20/05

13, 15, 19/05

13.05

14.05

14 і  21.05

14.05, 21,05

18.05

06.05

11.00

12.00

13.00

10.00

12.00

10.00

10.00

12.00

11.00

Подзюбанчук М. І.

Бабкова Т. М.

Руда О. І.

Семененко І. О.

Семененко І. О.

Понуренко О. І.

Шеремет О. Л.

Шеремет О. Л.

Столяр С. В.

6-В

Математика

Укр. мова

Укр. літ

Зарубіжна 

Англ. мова

Рос. мова 

Рос. мова

Географія 

Укр. мова

22.05

13.05

06.05

15.05

13, 15, 19.05

14, 21.05

14, 21.05

06.05

08.05

10.00

11.00

11.00

13.00

10.00

11.00

11.00

11.00

10.00

Стрільченко Г. М.

Семененко І. О.

Зеленська Г. В.

Семененко І. О.

Руда О. І.

Понуренко О. І.

Шеремет О. Л.

Столяр С. В.

Зеленська Г. В.

7-А

Укр. мова


Укр.літ.

Зарубіжна

Алгебра

Геометрія

Англ.мова


Географія 

Фізика 

Рос. мова 

Рос. мова

14.05

20.05

18.05

15.05

21.05

20.05

13, 15, 19.05

4, 12, 18.05

07.05

06.05

19.05

19.05

10.00

10.00

12.00

12.00

11.00

11.00

10.00

10.00

11.00

10.00

12.00

12.00

ПанченкоС. В.

Осипенко А. В.

Осипенко А. В.

Осипенко А В.

Стрільченко Г. М.

Стрільченко Г. М.

Руда О. І.

Павлюк А. Б.

Столяр С. В.

Вовченко С. М.

Понуренко О. І.

Шеремет О. Л.

7-Б

Укр.мова

Укр. літ.

Біологія 

Англ.мова

Алгебра 

Геометрія 

Зарубіжна 

Фізика

Географія 

Рос.мова

Рос. мова

20.05

18.05

07.05

4, 12, 18.05

20.05

21.05

15.05

06.05

07.05

19.05

22.05

10.00

12.00

12.00

13.00

12.00

11.00

11.05

10.00

11.00

12.00

11.00

Осипенко А. В.

Осипенко А. В.

Журавель В. М.

Павлюк А. Б.

Стрільченко Г. М.

Стрільченко Г. М.

Осипенко А. В.

Вовченко С. М.

Столяр С. В.

Понуренко О. І.

Шеремет О. Л.

7-В

Укр.мова

Укр. мова

Укр. літ.

Англ.мова

Алгебра 

Геометрія 

Зарубіжна 

Фізика

Географія

Рос. мова 

Рос. мова

21.05

5, 14, 21.05

22.05

4, 12, 18.05

20.05

21.05

19.05

06.05

07.05

19.05

19.05

12.00

12.00

10.00

11.00

11.00

10.00

11.00

10.00

11.00

12.00

12.00

Комісарук В. В.

Дорош Л. І.

Комісарук В. В.

Павлюк А. Б.

Стрільченко Г. М.

Стрільченко Г. М.

Понуренко О. І.

Вовченко С. М.

Столяр С. В.

Понуренко О. І.

Шеремет О. Л.

8-А

Укр.мова

Укр. літ.

Біологія 

Англ.мова

Алгебра 

Геометрія 

Хімія  

Фізика

Географія 

Рос. мова

Рос. мова

Зарубіжна 

15.05

20.05

20.05

13, 15, 19

8, 18, 22.05

5, 19, 24.05

06.05

04.05

13.05

22.05

22.05

21.05

10.00

10.00

12.00

11.00

14.30

14.30

11.00

10.00

13.00

11.00

11.00

12.00

Осипенко А. В.

Осипенко А. В.

Журавель В. М.

Руда О. І.

Гаджилова О. В.

Гаджилова О. В.

Єрошев М. М.

Вовченко С. М.

Столяр С. В.

Понуренко О. І.

Шеремет О. Л.

Шеремет О. Л.

8-Б

Укр.мова

Укр. літ.

Біологія 

Англ.мова

Алгебра 

Геометрія 

Хімія 

Рос. мова

Рос. мова

Зарубіжна 

Географія

Фізика  

13.05

20.05

20.05

30.04,7, 12,21.05

8, 18,22.05

5, 19, 24.05

06.05

22.05

22.05

21.05

13.05

04.05

10.00

12.00

10.00

11.00

14.30

14.30

11.05

10.00

10.00

12.00

13.00

10.00

Панченко С. В.

Панченко С. В.

Журавель В. М.

Бабкова Т. М.

Гаджилова О. В.

Гаджилова О. В.

Єрошев М. М.

Понуренко О. І.

Шеремет О. Л.

Шеремет О. Л.

Столяр С. В.

Вовченко С. М.

9-А

Укр.мова

Укр. літ.

Біологія 

Англ.мова

Алгебра 

Геометрія 

Хімія 

Фізика

Рос. мова 

Зарубіжна

Англ. мова  

Географія 

19.05

20.05

22.05

29.04, 6, 20.05

18.05

19.05

05.05

07.05

22.05

8.05, 18.05

12, 14, 19,21.05

14.05

10.00

10.00

12.00

12.00

11.00

12.00

10.00

10.00

10.00

13.00

13.00

10.00

Комісарук В. В.

Комісарук В. В.

Дзюбак А. В.

Бабкова Т. М.

Подзюбанчук М. І.

Подзюбанчук М. І.

Єрошев М. М.

Вовченко С. М.

Понуренко О. І.

Шеремет О. Л.

Примак І. Л.

Столяр С. В.

9-Б

Укр.мова

Укр. літ.

Біологія 

Англ.мова

Алгебра 

Геометрія 

Зарубіжна 

Фізика

Хімія

Географія 

Рос.мова

21.05

20.05

22.05

5, 12, 19

18.05

19.05

08.05, 18.05

07.05

05.05 

14.05

21.05

10.00

10.00

12.00

12.00

10.00

10.00

13.00

10.00

11.00

10.00

12.00

Комісарук В. В.

Комісарук В. В.

Дзюбак А. В.

Бабкова Т. М.

Подзюбанчук В. В.

Подзюбанчук В. В.

Шеремет О. Л.

Вовченко С. М.

Єрошев М. М.

Столяр С. В.

Шеремет О. Л.

9-В

Укр.мова

Укр. літ.

Біологія 

Англ.мова

Алгебра 

Геометрія 

Зарубіжна 

Фізика

Хімія 

Географія 

21.05

20.05

22.05

5, 12, 19

18.05

19.05

6.05, 18.05

07.05

05.05 

14.05

10.00

10.00

11.00

12.00

10.00

10.00

13.00

10.00

11.00

10.00

Комісарук В. В.

Комісарук В. В.

Дзюбак А. В.

Бабкова Т. М.

Подзюбанчук В. В.

Подзюбанчук В. В.

Шеремет О. Л.

Вовченко С. М.

Єрошев М. М.

Столяр С. В.

10

Укр.мова

Укр. літ.

Біологія 

Англ.мова

Алгебра 

Геометрія 

Зарубіжна 

Фізика

Хімія 

Географія 

30.04,7, 19, 21.05

25.05

22.05

4, 12, 18.05

14, 21.05

15, 22.05

25.05

06.05, 07.05

11.05

14.05

12.00

10.00

10.00

11.00

14.30

14.30

12.00

10.00

10.00

11.05

Дорош Л. І.

Комісарук В.В.

Дзюбак А. В.

Павлюк А. Б.

Гаджилова О. В.

Гаджилова О. В.

Понуренко О. І.

Вовченко С. М.

Єрошев М. М.

Столяр С. В.

11-А

Укр.мова

Укр. літ.

Біологія 

Англ.мова

Алгебра 

Геометрія 

Зарубіжна 

Фізика

Хімія 

Астрономія 

06.05

04.05

21.05

13, 15, 19.05

24.04, 08.05

27.04, 13.05

29.04.20

07.05, 12.05

12.05

05.05

12.00

11.00

11.00

12.00

10.00

10.00

10.00

11.00

11.00

10.00

Зеленська Г. В.

Зеленська Г. В.

Дзюбак А. В.

Руда О. І.

НевольникН. О.

Невольник Н. О.

Понуренко О. І.

Вовченко С. М.

Єрошев М. М.

Вовченко С. М.

11-Б

Укр.мова

Укр. літ.

Біологія 

Англ.мова

Алгебра 

Геометрія 

Зарубіжна 

Фізика

Хімія

Астрономія 

06.05

04.05

21.05

13, 15, 19.05

24.04, 08.05

27.04, 13.05

29.04.20

07.05, 12.05

12.05

05.05

12.00

11.00

11.00

12.00

10.00

10.00

10.00

11.00

11.00

10.00

Зеленська Г. В.

Зеленська Г. В.

Дзюбак А. В.

Руда О. І.

Подзюбанчук М. І. 

Подзюбанчук М. І.

Понуренко О. І.

Вовченко С. М.

Єрошев М. М.

Вовченко С. М.

 

 

 

 

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

BUY NOW ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Забыли пароль? |  Забыли логин?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.



  or   Login
×