4 березня 2022р. у НАШІЙ школі мав відбутися святковий концерт

4 березня у НАШІЙ школі мав відбутися святковий концерт. Двоє із НАШОГО класу мали б там виступати... Один із них написав таке "Послання до (раніше "братського", тепер б...ського) російського народу", засноване на реальних історичних подіях та сьогоденні із використанням афоризмів Т.Г. Шевченка та В. Сосюри)
Згадай, “мій брате”, що ми рідні:
Одної мами ми сини.
Коли ми разом, то ти вільний,
А якщо ні то вороги.
А Я тебе на поміч звав –
Та ти не чув, а рідну маму
Монголу грязному продав,
А потім німцям та євреям…
Коли ж про МЕНЕ ти згадав?
Тоді, як Я із голоду опухлих
Возив на цвинтар ДІТОЧОК?
Та ти оглух от ‘жизни лучшей’
У тєрємі із людських кісточок.
Коли біда прийшла до тебе,
То Я горою, морем став!
Я землю гриз, але не здався –
твоїх дітей я врятував.
Тепер і ти прийшов ордою
Мені віддячить за добро:
МОЇХ ДІТЕЙ вогнем, ганьбою
ти заганяєш у ярмо.
Відкрий же очі на хвилину,
Запам’ятай до смертних мук (!!!),
Я Є НАРОД, якого в правді сила!!!
А ти в історії байстрюк.
P.S.: колишній учитель російської мови Шеремет О.Л

Buy now
You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!
Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.
Login
×Register now
I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.
×

