• Facebook
  • YouTube
Please select your page

День вишиванки

008

 

Третій четвер травня вже кілька попередніх років відзначався як Всеукраїнський День Вишиванки - день національного оберегу, що крізь століття несе у собі генетичний код українства. Яскрава та символічна вишивка, яка завжди була ознакою належності до певної територіальної громади, етнічної групи, народної спільноти, і своєрідно шифрувала головні духовні цінності у рукотворних візерунках вишиванок.

Цьогоріч День Вишиванки став всесвітнім. Це був новий акт підтримки нашої героїчної країни усіма людьми доброї волі.

Рада лідерів самоврядування нашої школи ініціювала святкове об'єднання учнів, батьків, вчителів, які перебувають або повернулися з евакуації у Київ, в Жуляни та Теремки.

Відтак, 19 травня після дистанційних уроків, школярі та педагоги, ошатно вбрані в українські вишиванки вперше від 24 лютого зібралися на подвір'ї школи, щоб обійнятися, підтримати один одного, пом'янути героїв військового сьогодення, заспівати "Калину" та "Стефанію", подякувати Збройним Силам України за звитяжну боротьбу проти рашистської навали. Щирі посмішки і теплі обійми друзів зігріли серце та зміцнили дух, а яскраві світлини стали свідками незборимої єдності і непереможності величної у своєму подвигу України.

Посилання на фотоальбом до дня вишиванки http://279.kiev.ua/index.php/gallary/2015-02-11-13-44-18/category/64-den-vyshyvanky

Слава нації! Смерть ворогам!

 

009 IMG 9491

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

BUY NOW ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Забыли пароль? |  Забыли логин?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.



  or   Login
×