• Facebook
  • YouTube
Please select your page

Подарунок з Нідерландів

020

 

Як здивували ювіляра Григорія Сковороду своїм подарунком Нідерланди та героїчні учні 11а класу?

Мабуть, це буде іще одна історія про незламність українців, нашу впевненість у перемозі та прагнення миру та і краси!

Нідерланди , як світовий тюльпановий лідер , як країна, що палко і дієво підтримує Україну у боротьбі з "рашизмом", запропонувала школам України благодійний проект, у ході якого на подану школою заявку, надсилається 500 цибулин тюльпанів та нарцисів для висадження на шкільному чи подвір'ї. Учні 11а класу прийняли цю чарівну пропозицію і саме сьогодні, у день ювілею Сковороди отримали по пошті та ВИСАДИЛИ на засніженому подвір'ї ці 500 цибулин!

Це вже майже подвиг заради майбутньої весняної краси нашої перемоги над війною, над зимою, над рашизмом.

Символічно, що цей порух відбувся саме в ювілей і на честь великого співця краси і любові, автора "Саду Божественних пісень" Григорія Савича Сковороди! Така історія і є сама по собі- Божественна пісня!

Дякуємо хлопцям та дівчатам з 11а, а особливо класній керівниці класу чарівній Ользі Ігорівна Рудій та її чоловікові Олександру!

 

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

BUY NOW ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Забыли пароль? |  Забыли логин?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×