• Facebook
  • YouTube
Please select your page

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ФОРМИ НАВЧАННЯ

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ФОРМИ НАВЧАННЯ

У СЗШ №279 ІМ. П. ГРИГОРЕНКА

     З 1 вересня 2022 року у школі № 279 ім. П. Григоренка  буде запроваджено змішане навчання. Змішане навчання– це поєднання навчання у школі (на місці" або offline) із дистанційною формою (у тому числі online) у різних пропорціях.

   Скільки часу в межах змішаного навчання буде надано дистанційній роботі, а скільки — навчанню в закладі освіти(у кабінетах, майстернях, спортивних залах) буде залежати від кількості учнів, батьки яких готові до того, щоб діти безпосередньо відвідували школу та стану безпеки в Києві та країні.

         Більш детальну інформацію (графіки он-лайн та оф-лайн уроків) надаватимуть класні керівники.

   Також батьки учнів, які знаходяться за межами України, можуть обрати одну із форм індивідуального навчання: екстернатну, сімейну (вона ж – домашня) та педагогічний патронаж. (Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти, затверджене Наказом Міністерства освітиі науки України 12 січня 2016 року № 8 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 10 липня 2019 року № 955).

                                                   ЕКСТЕРНАТ

Обираючи екстернат, учні опановують увесь матеріал самостійно й віддалено, після чого їхні знання мають оцінити в школі під час щорічної атестації.

                                  СІМЕЙНА (ДОМАШНЯ)

Сімейна (домашня) форма передбачає, що весь освітній процес для учня самостійно організовують його батьки. Учні проходитимуть оцінювання навчальних досягнень не рідше 4 разів на рік, у тому числі складатимуть підсумкове (семестрове/піврічне та річне) оцінювання, а також атестацію.

 

                       ПЕДАГОГІЧНИЙ ПАТРОНАЖ

         Педагогічний патронаж – це індивідуальне навчання, до якого вчителі, на відміну від інших форм, залучені на всіх етапах. Найчастіше такий різновид навчання підходить дітям, які за станом здоров’я не можуть щодня відвідувати школу й навчатися в колективі.

Buy now

You can now buy this awesome Joomla Theme directly on Themeforest for a really low price for this awesome and stunning Joomla product!

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Morbi leo risus, porta ac consectetur ac, vestibulum at eros. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue.

BUY NOW ON THEMEFOREST

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Забыли пароль? |  Забыли логин?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×